Wywozy planowane na dzień 02.05.2018

Wywozy planowane na dzień 02.05.2018

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche

Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane

Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady mokre

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Chopina (KOMA)
Ciepła (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dojazdowa (KOMA)
Grunwaldzka (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolonia (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzemowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okrężna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Podhorskiego (KOMA)
Podmiejska (KOMA)
Przemysłowa (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Srebrna (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Strefowa (KOMA)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wojska Polskiego (od rzeki do ul. Roosevelta) (KOMA)
Żelazna (KOMA)

Odpady zmieszane

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krakowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Gdańska (AR-TEC)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (KOMA)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagodowa (PUK)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (PUK)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki 28 (AR-TEC)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13. (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sikorskiego (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szafera (AR-TEC)
Szczęsnego (KOMA)
Świerkowa (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (AR-TEC)
Tuwima (KOMA)
Wawelska nr 1-13 (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wojska Polskiego (od rzeki do ul. Roosevelta) (KOMA)
Wojska Polskiego (od ul. Roosevelta do ul. Sikorskiego) (AR-TEC)
Wrzosowa (PUK)

Odpady suche

3 Maja (PUK)
Armii Krakowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Gdańska (AR-TEC)
Grajewska (PUK)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Kościuszki 28 (AR-TEC)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13. (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sikorskiego (AR-TEC)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Szafera (AR-TEC)
Świerkowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Wawelska nr 1-13 (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wojska Polskiego (od ul. Roosevelta do ul. Sikorskiego) (AR-TEC)
Wrzosowa (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady mokre

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,5a,9,10,15,16,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady suche

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,5a,9,10,15,16,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady zmieszane

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,5a,9,10,15,16,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)