Wywozy planowane na dzień 22.11.2018

Wywozy planowane na dzień 22.11.2018

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krakowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska numery parzyste od rzeki Ełk do ul. Bursztynowej (PUK)
Suwalska numery parzyste od ul. Brzozowej do rzeki Ełk (PUK)
Suwalska numery parzyste od ul. Wąski Tor do ul. Łąkowej (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Towarowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krakowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)