Wywozy planowane na dzień 15.01.2019

Wywozy planowane na dzień 15.01.2019

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Mickiewicza 8A (AR-TEC)
Okulickiego (AR-TEC)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady mokre

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Chopina (KOMA)
Ciepła (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dojazdowa (KOMA)
Grunwaldzka (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolonia (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzemowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okrężna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Podhorskiego (KOMA)
Podmiejska (KOMA)
Przemysłowa (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Srebrna (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Strefowa (KOMA)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wojska Polskiego (od rzeki do ul. Roosevelta) (KOMA)
Żelazna (KOMA)

Odpady suche

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Chopina (KOMA)
Ciepła (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dojazdowa (KOMA)
Grunwaldzka (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolonia (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzemowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okrężna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Podhorskiego (KOMA)
Podmiejska (KOMA)
Przemysłowa (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Srebrna (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Strefowa (KOMA)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wojska Polskiego (od rzeki do ul. Roosevelta) (KOMA)
Żelazna (KOMA)

Odpady zmieszane

Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Ciepła (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dojazdowa (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Kolonia (KOMA)
Krzemowa (KOMA)
Okrężna (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Podhorskiego (KOMA)
Podmiejska (KOMA)
Przemysłowa (KOMA)
Srebrna (KOMA)
Strefowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Żelazna (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)