Wywozy planowane na dzień 07.03.2019

Wywozy planowane na dzień 07.03.2019

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Okulickiego (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)

Odpady zmieszane

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Okulickiego (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)

Odpady zmieszane

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,5a,9,10,15,16,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Popiół

11 Listopada 26,30 (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Augustowska (PUK)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bema (PUK)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Broniewskiego (PUK)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jana Pawła II 3,3b,5a,9,10,15,16,19,21,22,24 (KOMA)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Pogodna (PUK)
Popiełuszki (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Śląska (PUK)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Targowa 8 (KOMA)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Traugutta (PUK)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wrzosowa (PUK)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)