Wywozy planowane na dzień 05.06.2019

Wywozy planowane na dzień 05.06.2019

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche

Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady zmieszane

Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche

Danusi (PUK)
Dąbrowskiej (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Kopernika (PUK)
Korsaka (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krzywa (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Kwiatowa (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Nałkowskiej (PUK)
Norwida (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (PUK)
Plater (PUK)
Prusa (PUK)
Reja (PUK)
Wańkowicza (PUK)
Wyspiańskiego (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zapolskiej (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady zmieszane

Danusi (PUK)
Dąbrowskiej (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Kopernika (PUK)
Korsaka (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krzywa (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Kwiatowa (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Nałkowskiej (PUK)
Norwida (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (PUK)
Plater (PUK)
Prusa (PUK)
Reja (PUK)
Wańkowicza (PUK)
Wyspiańskiego (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zapolskiej (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady suche

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)