Wywozy planowane na dzień 02.01.2020

Wywozy planowane na dzień 02.01.2020

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baranki (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Matejki (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Piękna (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady zmieszane

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiej (KOMA)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krzywa (KOMA)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Kwiatowa (KOMA)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zapolskiej (KOMA)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady suche

Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche

Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady zmieszane

Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

11 Listopada 26,30 (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Augustowska (PUK)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bema (PUK)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Broniewskiego (PUK)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Pogodna (PUK)
Popiełuszki (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Śląska (PUK)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Świerkowa (PUK)
Targowa 8 (KOMA)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Traugutta (PUK)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wrzosowa (PUK)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady zmieszane

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)