Wywozy planowane na dzień 02.01.2020

Wywozy planowane na dzień 02.01.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche (do 31.05.2020)

Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)