Wywozy planowane na dzień 08.01.2020

Wywozy planowane na dzień 08.01.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wawelska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wawelska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)

Popiół

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Okulickiego (AR-TEC)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Willowa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

11 listopada (KOMA)
Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (KOMA)
Jagodowa (PUK)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (PUK)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Świerkowa (PUK)
Tuwima (KOMA)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)

Odpady suche (do 31.05.2020)

Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)