Wywozy planowane na dzień 17.03.2020

Wywozy planowane na dzień 17.03.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)

Odpady zmieszane

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Baranki (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konopnickiej (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Popiełuszki (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Spacerowa (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wiosenna (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)

Popiół

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Okulickiego (AR-TEC)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Willowa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Wawelska nr 1-13 (PUK)

Odpady zmieszane

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Kochanowskiego (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Targowa (KOMA)
Wawelska nr 1-13 (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady mokre

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady suche

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Popiół

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)