Wywozy planowane na dzień 11.05.2020

Wywozy planowane na dzień 11.05.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Augustowska (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Willowa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Augustowska (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Willowa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche (do 31.05.2020)

Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Gdańska (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kościuszki 28A (AR-TEC)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 1-13. (AR-TEC)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Szafera (AR-TEC)
Śląska (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Gdańska (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kościuszki 28A (AR-TEC)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 1-13. (AR-TEC)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Szafera (AR-TEC)
Śląska (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)