Wywozy planowane na dzień 12.05.2020

Wywozy planowane na dzień 12.05.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady mokre (do 31.05.2020)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baranki (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Matejki (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Piękna (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady suche (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady mokre (do 31.05.2020)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Chopina (KOMA)
Ciepła (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dojazdowa (KOMA)
Grunwaldzka (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolonia (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzemowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okrężna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Podhorskiego (KOMA)
Podmiejska (KOMA)
Przemysłowa (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Srebrna (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Strefowa (KOMA)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wojska Polskiego (od rzeki do ul. Roosevelta) (KOMA)
Żelazna (KOMA)

Odpady suche (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Wawelska nr 1-13 (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Kochanowskiego (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Targowa (KOMA)
Wawelska nr 1-13 (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady mokre (do 31.05.2020)

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady suche (do 31.05.2020)

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Brzechwy 1,3 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Popiół

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)