Wywozy planowane na dzień 14.05.2020

Wywozy planowane na dzień 14.05.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Augustowska (PUK)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (AR-TEC)
Baranki (KOMA)
Bema (PUK)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Brzechwy (KOMA)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Chopina (KOMA)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,21,23,25 (AR-TEC)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (PUK)
Jasna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Juranda (PUK)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego - tylko nr nieparzyste (PUK)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (KOMA)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej (PUK)
Konopnickiej 3,7 (AR-TEC)
Konwaliowa (PUK)
Konwaliowa (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korczaka (AR-TEC)
Korsaka (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krzywa (KOMA)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Kwiatowa (KOMA)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letnia (KOMA)
Letniskowa (PUK)
Letniskowa (KOMA)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malinowa (KOMA)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadrzeczna (PUK)
Nałkowskiej (KOMA)
Nektarowa (PUK)
Norwida (KOMA)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego (AR-TEC)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Piłsudskiego nr nieparzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pogodna (PUK)
Pogodna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Poziomkowa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Przemysłowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Reja (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Roosevelta (AR-TEC)
Rumiankowa (PUK)
Rumiankowa (KOMA)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sasankowa (KOMA)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sielska (KOMA)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego od 1 do 20 nr nieparzyste (AR-TEC)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Spacerowa (KOMA)
Sportowa (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Targowa (KOMA)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Towarowa (KOMA)
Traugutta (PUK)
Wańkowicza (KOMA)
Warmińska (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wczasowa (KOMA)
Wileńska (AR-TEC)
Willowa (AR-TEC)
Wiosenna (KOMA)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wrzosowa (PUK)
Wrzosowa (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zapolskiej (KOMA)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zimowa (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wrzosowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr: 1-9A ; nr parzyste 2-50 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 5 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)