Wywozy planowane na dzień 18.05.2020

Wywozy planowane na dzień 18.05.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Lazurowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego (AR-TEC)
Owocowa (PUK)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wąski Tor (PUK)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Zielona (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Bahrkego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Dobrzańskiego (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Lazurowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego (AR-TEC)
Owocowa (PUK)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wąski Tor (PUK)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Zielona (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady suche (do 31.05.2020)

Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Lazurowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa (AR-TEC)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wąski Tor (PUK)
Wileńska (AR-TEC)
Zielona (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Jaćwingów (PUK)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Lazurowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa (AR-TEC)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wąski Tor (PUK)
Wileńska (AR-TEC)
Zielona (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)