Wywozy planowane na dzień 27.05.2020

Wywozy planowane na dzień 27.05.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady suche (do 31.05.2020)

Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

11 listopada (KOMA)
Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (KOMA)
Jagodowa (PUK)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (PUK)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Matki Teresy z Kalkuty (pozostałe) (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Suwalska od nr 82 (KOMA)
Szczęsnego (KOMA)
Świerkowa (PUK)
Tuwima (KOMA)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)

Odpady suche (do 31.05.2020)

Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagodowa (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konwaliowa (PUK)
Krótka (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Malinowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poziomkowa (PUK)
Rumiankowa (PUK)
Sasankowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sosnowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Wrzosowa (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe (JSSO)

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady zmieszane (do 31.05.2020)

11 Listopada 26,30 (KOMA)
Armii Krajowej 6,8,38,40,42,46,48,50,56,58 (KOMA)
Baczyńskiego 2,4 (KOMA)
Bahrkego 2 (KOMA)
Bora Komorowskiego 3A,9 (KOMA)
Chopina 4,9,11,19 (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego 1,4,5 (KOMA)
Gdańska 11,15,15a,27,29,33,39/20 (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego 2,4,6,10,12 (KOMA)
Jana Pawła II 3,3b,9,15,17,19,21,22,24 (KOMA)
Kajki 1,1a (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 32,30 (KOMA)
Kilińskiego 3,3C,3E,3F,11,13,15,17,21,21C,23,29,31,34,36,37,38,42,43,46 (KOMA)
Kochanowskiego 42,66,70 (KOMA)
Kolbe 2,4 (KOMA)
Kościuszki 1,2,4,5,7,11,26 (KOMA)
Mariampolska 4 (KOMA)
Matejki 6 (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty 3,5,6,7 (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Moniuszki nr 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna 13,23 (KOMA)
Okulickiego 1,2,3 (KOMA)
Orzeszkowej 22,24,24a,26,28,34a,36,36a (KOMA)
Piękna 2,9,11,12,17,18,19,24,27 (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,13,16 (KOMA)
Piwnika Ponurego 3,4,7 (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 8,12,14 (KOMA)
Słowackiego 15A,16,17,22,28A (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek 4,14/16 (KOMA)
Szkolna 9A,9B,9C (KOMA)
Św. Jana Bosko 2 (KOMA)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (KOMA)
Targowa 8 (KOMA)
Toruńska 2,6,8,10,12,14,16 (KOMA)
Towarowa 14 (KOMA)
Tuwima 1,2,3,4,5,6,7,8,10,14,18,22,26,26a,28 (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna 1,2,2A,4,4A,4B,6,8,10 (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 25,25a,25b,27,29,29a,29b (KOMA)
Witosa 1,3,5 (KOMA)
Wojska Polskiego 3,5,8,19,24,32,34,35,43A (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego 1,8 (KOMA)

Odpady suche (do 31.05.2020)

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)