Wywozy planowane na dzień 08.06.2020

Wywozy planowane na dzień 08.06.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady resztkowe (JSSO)

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Długosza (PUK)
Dojazdowa (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej (AR-TEC)
Konopnickiej 3 (PUK)
Korczaka (AR-TEC)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Willowa (PUK)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48,48a,48c,61a,87,89,93,97/2,97a,99,101 (AR-TEC)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Żelazna (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady resztkowe (JSSO)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jagiełły (AR-TEC)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szafera (AR-TEC)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne (JSSO)

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne (JSSO)

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe (JSSO)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne (JSSO)

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne (JSSO)

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)