Wywozy planowane na dzień 19.06.2020

Wywozy planowane na dzień 19.06.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady resztkowe (JSSO)

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady biodegradowalne (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiej (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Kopernika (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Parkowa (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiej (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Kopernika (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Parkowa (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady resztkowe (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jagiełły (AR-TEC)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szafera (AR-TEC)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady biodegradowalne (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Kajki (KOMA)
Konopnickiej (PUK)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kajki (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady resztkowe (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)