Wywozy planowane na dzień 25.06.2020

Wywozy planowane na dzień 25.06.2020

Zabudowa jednorodzinna

Papier (JSSO)

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
3 Maja 8 (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Augustowska (PUK)
Baczyńskiego (KOMA)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzechwy (KOMA)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Chopina (KOMA)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krzywa (KOMA)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Kwiatowa (KOMA)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Matejki (KOMA)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadrzeczna (PUK)
Nałkowskiej (KOMA)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa (KOMA)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Plater (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Prusa (KOMA)
Przemysłowa (PUK)
Reja (KOMA)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Towarowa (KOMA)
Traugutta (PUK)
Wańkowicza (KOMA)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zapolskiej (KOMA)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło (JSSO)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne (JSSO)

3 Maja (PUK)
3 Maja 8 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

Baranki (KOMA)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dojazdowa (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej (AR-TEC)
Konwaliowa (KOMA)
Korczaka (AR-TEC)
Letnia (KOMA)
Letniskowa (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pogodna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Robotnicza (KOMA)
Roosevelta (AR-TEC)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Sielska (KOMA)
Sikorskiego (AR-TEC)
Spacerowa (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wczasowa (KOMA)
Wileńska (AR-TEC)
Wiosenna (KOMA)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48,48a,48c,61a,87,89,93,97/2,97a,99,101 (AR-TEC)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Żelazna (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Papier (JSSO)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt RTV, AGD

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Papier (JSSO)

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)