Wywozy planowane na dzień 10.09.2020

Wywozy planowane na dzień 10.09.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier

3 Maja (PUK)
3 Maja 8 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne

3 Maja (PUK)
3 Maja 8 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Baranki (KOMA)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (KOMA)
Jasna (PUK)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Juranda (PUK)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letnia (KOMA)
Letniskowa (KOMA)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malinowa (KOMA)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Maternika (KOMA)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piękna (KOMA)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Pogodna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Poziomkowa (KOMA)
Przemysłowa (PUK)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sasankowa (KOMA)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (KOMA)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Spacerowa (KOMA)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wczasowa (KOMA)
Willowa (PUK)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zimowa (KOMA)

Papier, Szkło

Baranki (KOMA)
Baranki (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jasna (KOMA)
Jasna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Letnia (KOMA)
Letniskowa (KOMA)
Letniskowa (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Maternika (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pogodna (KOMA)
Pogodna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Sielska (KOMA)
Sielska (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wczasowa (KOMA)
Wczasowa (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Popiół

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Szkło

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)