Wywozy planowane na dzień 21.09.2020

Wywozy planowane na dzień 21.09.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady resztkowe

Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Krótka (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dębowa (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jaćwingów (PUK)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krótka (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Miodowa (PUK)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Owocowa (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Popiełuszki (KOMA)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Samsela (KOMA)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Skłodowskiej (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świerkowa (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zielona (PUK)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

11 Listopada ZS Nr 1 (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 1 ZSME (PUK)
Armii Krajowej 17B Biblioteka (PUK)
Armii Krajowej 21 Szkoła Artystyczna (PUK)
Armii Krajowej 4 MP Perełka (PUK)
Armii Krajowej 43 ZDZ (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka 1 WSFiZ (PUK)
Grunwaldzka 10 MOS (PUK)
Grunwaldzka 4 Przedszkole (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich 1 SP 2 (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 4 UM (PUK)
Piłsudskiego 5 PCPR (PUK)
Piłsudskiego MOSIR (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska ZS Sportowych (PUK)
Szafera SP 4 (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska Wydział Komunikacji (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady biodegradowalne

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Szkło, Odpady resztkowe

Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Odpady biodegradowalne

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)