Wywozy planowane na dzień 23.09.2020

Wywozy planowane na dzień 23.09.2020

Zabudowa niezamieszkała

Odpady biodegradowalne

Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Danusi (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Juranda (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Kolejowa (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Willowa (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady resztkowe

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)