Wywozy planowane na dzień 27.10.2020

Wywozy planowane na dzień 27.10.2020

Zabudowa jednorodzinna

Odpady biodegradowalne, Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Maternika (KOMA)
Maternika (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier, Szkło

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Dojazdowa (AR-TEC)
Dojazdowa (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Grunwaldzka (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Jagiełły (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej (AR-TEC)
Konopnickiej (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Korczaka (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Piłsudskiego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Żelazna (AR-TEC)
Żelazna (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Papier

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (AR-TEC)
Kajki 10 (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 11 (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 18 (AR-TEC)
Piłsudskiego 19 (AR-TEC)
Piłsudskiego 2 (AR-TEC)
Piłsudskiego 20 (AR-TEC)
Piłsudskiego 25A (AR-TEC)
Piłsudskiego 25C (AR-TEC)
Piłsudskiego 25D (AR-TEC)
Piłsudskiego 2D (AR-TEC)
Piłsudskiego 3 (AR-TEC)
Piłsudskiego 7/1 (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Toruńska 6a (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48D (AR-TEC)
Wojska Polskiego 68 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 73a (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Papier

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. M. M. Kolbe (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego nr 1-7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)

Szkło

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-20 nr parzyste (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1-9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)