Wywozy planowane na dzień 08.01.2021

Wywozy planowane na dzień 08.01.2021

Zabudowa niezamieszkała

Odpady resztkowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady resztkowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Papier

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)