Wywozy planowane na dzień 29.01.2021

Wywozy planowane na dzień 29.01.2021

Zabudowa jednorodzinna

Papier, Szkło

Baranki (KOMA)
Baranki (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Letnia (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zimowa (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

Baranki (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Piękna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

11 Listopada ZS Nr 1 (PUK)
11 Listopada ZS Nr 1 (PUK)
3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 1 ZSME (PUK)
Armii Krajowej 1 ZSME (PUK)
Armii Krajowej 17B Biblioteka (PUK)
Armii Krajowej 17B Biblioteka (PUK)
Armii Krajowej 21 Szkoła Artystyczna (PUK)
Armii Krajowej 21 Szkoła Artystyczna (PUK)
Armii Krajowej 43 ZDZ (PUK)
Armii Krajowej 43 ZDZ (PUK)
Augustowska (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Grunwaldzka 1 WSFiZ (PUK)
Grunwaldzka 1 WSFiZ (PUK)
Grunwaldzka 10 MOS (PUK)
Grunwaldzka 10 MOS (PUK)
Grunwaldzka 4 Przedszkole (PUK)
Grunwaldzka 4 Przedszkole (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Krakowska (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich 1 SP 2 (PUK)
Małeckich 1 SP 2 (PUK)
Mazurska (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Piłsudskiego 4 UM (PUK)
Piłsudskiego 4 UM (PUK)
Piłsudskiego 5 PCPR (PUK)
Piłsudskiego 5 PCPR (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Piłsudskiego MOSIR (PUK)
Piłsudskiego MOSIR (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska ZS Sportowych (PUK)
Suwalska ZS Sportowych (PUK)
Szafera SP 4 (PUK)
Szafera SP 4 (PUK)
Śląska (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 8A MP Światełko (PUK)
Toruńska 8A MP Światełko (PUK)
Traugutta (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska Wydział Komunikacji (PUK)
Warszawska Wydział Komunikacji (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Willowa (PUK)
Willowa (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady resztkowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21,22 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)