Wywozy planowane na dzień 28.04.2021

Wywozy planowane na dzień 28.04.2021

Zabudowa jednorodzinna

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady biodegradowalne

11 Listopada ZS Nr 1 (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 1 ZSME (PUK)
Armii Krajowej 17B Biblioteka (PUK)
Armii Krajowej 21 Szkoła Artystyczna (PUK)
Armii Krajowej 43 ZDZ (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka 1 WSFiZ (PUK)
Grunwaldzka 10 MOS (PUK)
Grunwaldzka 4 Przedszkole (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich 1 SP 2 (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 4 UM (PUK)
Piłsudskiego 5 PCPR (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego MOSIR (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska ZS Sportowych (PUK)
Szafera SP 4 (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 8A MP Światełko (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska Wydział Komunikacji (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-9A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 4,6,8,10 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)

Popiół

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)