Wywozy planowane na dzień 14.05.2021

Wywozy planowane na dzień 14.05.2021

Zabudowa jednorodzinna

Papier, Szkło

11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Odpady resztkowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Wawelska (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Augustowska (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dębowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kolbego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Krakowska (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Mazurska (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Mickiewicza 10-46; 15-47 (PUK)
Miodowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Parkowa (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Parkowa (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (PUK)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Traugutta (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warmińska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Willowa (PUK)
Willowa (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1, 2, 3, 3a, 4, 10A, 12, 12A (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,10,12,14 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1, 2, 3, 3a, 4, 10A, 12, 12A (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,10,12,14 (AR-TEC)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska - nr parzyste (PUK)
Gdańska nr 1-15A (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza nr 10-46 (PUK)
Mickiewicza nr 15-47 (PUK)
Moniuszki nr bez 1,3 (PUK)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej nr: 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,5,7,9 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)