Wywozy planowane na dzień 18.06.2021

Wywozy planowane na dzień 18.06.2021

Zabudowa jednorodzinna

Papier, Szkło

Baranki (KOMA)
Baranki (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Letnia (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zimowa (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

Baranki (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Letnia (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Piękna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Augustowska (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dębowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Krakowska (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Leśna (PUK)
Lipowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Malmeda (PUK)
Malmeda (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Mazurska (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 10-46 (parzyste), 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 10-46 (parzyste), 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Miodowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Owocowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta) (PUK)
Piłsudskiego 5 (PCPR) (PUK)
Piłsudskiego 5 (PCPR) (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Sportowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Śląska (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Traugutta (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Willowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady resztkowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gdańska nr parzyste 2-28 (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46 (parzyste), 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Słowackiego 1,3,5,7,9,11,13 (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Wawelska (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska (numery parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 10-46 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1, 2, 3, 3a, 4, 10A, 12, 12A (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,10,12,14 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Szyszkowa (PUK)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska (numery parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kolejowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 10-46 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1, 2, 3, 3a, 4, 10A, 12, 12A (AR-TEC)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 2,4,6,8,10,12,14 (AR-TEC)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (numery parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolejowa (PUK)
Koszykowa (KOMA)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 10-46 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wawelska (PUK)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 1,3 (PUK)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)