Wywozy planowane na dzień 08.07.2021

Wywozy planowane na dzień 08.07.2021

Zabudowa jednorodzinna

Odpady biodegradowalne

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Warszawska (AR-TEC)
Wczasowa (PUK)
Wileńska (AR-TEC)
Willowa (PUK)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Szkło

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady gabarytowe

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)