Wywozy planowane na dzień 19.07.2021

Wywozy planowane na dzień 19.07.2021

Zabudowa jednorodzinna

Odpady resztkowe

Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Szkło, Odpady resztkowe

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 2 (Zespół szkół nr 6) (PUK)
Kajki 2 (Zespół szkół nr 6) (PUK)
Kajki 4 PCPP-P (PUK)
Kajki 4 PCPP-P (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta) (PUK)
Piłsudskiego 5 (PCPR) (PUK)
Piłsudskiego 5 (PCPR) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)

Szkło

Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kolbego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Parkowa (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska (numery parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Kolejowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)

Odpady biodegradowalne

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)