Wywozy planowane na dzień 29.07.2021

Wywozy planowane na dzień 29.07.2021

Zabudowa jednorodzinna

Szkło

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady biodegradowalne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kościuszki (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)