Wywozy planowane na dzień 07.01.2021

Wywozy planowane na dzień 07.01.2021

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3 (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego 7 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Odpady gabarytowe

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Gdańska (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Parkowa (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Witosa (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)