Wywozy planowane na dzień 25.01.2021

Wywozy planowane na dzień 25.01.2021

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Mickiewicza (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego (AR-TEC)
Toruńska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego (AR-TEC)

Odpady resztkowe

Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Krótka (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Owocowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Zielona (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Szkło, Odpady resztkowe

Armii Krajowej 4 MP Perełka (PUK)
Armii Krajowej 4 MP Perełka (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Centrum Edukacji Ekologicznej (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Grajewska 16a SOSW (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Jana Pawła II 23 Przedszkole "U Lolka" (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 MPiŻ Ekoludki (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kilińskiego 48 SP 7 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego 11 Szkoła Podstawowa nr 5 (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Kolbego MOSIR (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Koszykowa SP1 (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 23 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 28 B Środowiskowy Dom - Lawendowy Zakątek (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 33 Dom Pod Kasztanami (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Kościuszki 9 Seminarium Duchowne (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Parkowa Mosir (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Piłsudskiego 8 MOPS (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Podmiejska 5 Technopark (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Popiełuszki 6 MP Bajka (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Suwalska 44 NP SŁONECZKO (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wąski Tor Muzeum Historyczne (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Wojska Polskiego 47 Ełckie Centrum Kultury (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Popiół

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne, Odpady biodegradowalne

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Piłsudskiego 12-20 nr parzyste (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Sikorskiego 2,3,3a,4,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Słowackiego 2,4,6,8,12 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wileńska 9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)
Wojska Polskiego od nr 38 do ul. 11 Listopada (AR-TEC)