Wywozy planowane na dzień 07.07.2021

Wywozy planowane na dzień 07.07.2021

Zabudowa niezamieszkała

Odpady biodegradowalne

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 2 (Zespół szkół nr 6) (PUK)
Kajki 4 PCPP-P (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta) (PUK)
Piłsudskiego 5 (PCPR) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki 10a,12,12a (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (KOMA)
Piłsudskiego (numery parzyste) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,10A,12,12A (AR-TEC)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego 2-14 (numery parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Świackiego Sępa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego od 36 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 51 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady biodegradowalne

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej - nr nieparzyste: 5-47 (PUK)
Dąbrowskiego 16a,16b,19,19a,21 (PUK)
Gdańska (numery parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (numery nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Kolejowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-46 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki (oprócz nr 1,3) (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa 1,3,7 (PUK)
Świackiego Sępa 2,4,6,8,10 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1,3 (PUK)

Popiół

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)