Wywozy planowane na dzień 19.01.2022

Wywozy planowane na dzień 19.01.2022

Zabudowa jednorodzinna

Popiół

Baranki (KOMA)
Handlowa (KOMA)
Jagodowa (KOMA)
Jakubczaka (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Jesienna (KOMA)
Jeziorna (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Konwaliowa (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Lekarska (KOMA)
Letnia (KOMA)
Malinowa (KOMA)
Maternika (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Piękna (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Poziomkowa (KOMA)
Robotnicza (KOMA)
Rumiankowa (KOMA)
Sasankowa (KOMA)
Spacerowa (KOMA)
Szpitalna (KOMA)
Św. Dominika Savio (KOMA)
Św. Franciszka (KOMA)
Św. Wojciecha (KOMA)
Wiosenna (KOMA)
Wrzosowa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Zimowa (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Bio

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 2 (Zespół Szkół nr 6) (PUK)
Kajki 4 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej) (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe) (PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)

Resztkowe

Bahrkego 2B (Szkoła Policealna) (KOMA)
Dobrzańskiego 3 (Miejskie Przedszkole "Słoneczna Ósemka") (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Popiół

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Bio

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)