Wywozy planowane na dzień 20.01.2022

Wywozy planowane na dzień 20.01.2022

Zabudowa jednorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Bio

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 3,5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Szkło

Bahrkego 2B (Szkoła Policealna) (KOMA)
Dobrzańskiego 3 (Miejskie Przedszkole "Słoneczna Ósemka") (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Szkło

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)