Wywozy planowane na dzień 02.05.2022

Wywozy planowane na dzień 02.05.2022

Zabudowa jednorodzinna

Resztkowe

3 Maja 8 (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Dębowa (PUK)
Grajewska (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jasna (PUK)
Kolejowa (PUK)
Krótka (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Łąkowa (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Świerkowa (PUK)
Wczasowa (PUK)
Zielona (PUK)

Papier, Szkło

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Resztkowe

Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2) (PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej) (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)

Popiół

3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)

Bio

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)