Wywozy planowane na dzień 27.05.2022

Wywozy planowane na dzień 27.05.2022

Zabudowa jednorodzinna

Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Szkło

11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Norwida (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2) (PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej) (PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej) (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Gdańska 25 (AR-TEC)
Gdańska 25 (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (Szkoła Podstawowa nr 3) (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (Szkoła Podstawowa nr 3) (AR-TEC)
Kajki 8A (Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy”) (AR-TEC)
Kajki 8A (Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy”) (AR-TEC)
Kolonia 19 (AR-TEC)
Kolonia 19 (AR-TEC)
Mickiewicza 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 8A (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna") (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna") (AR-TEC)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (AR-TEC)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (Szkoła Podstawowa nr 9) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (Szkoła Podstawowa nr 9) (AR-TEC)
Pułaskiego 16 (AR-TEC)
Pułaskiego 16 (AR-TEC)
Pułaskiego 17 (AR-TEC)
Pułaskiego 17 (AR-TEC)
Pułaskiego 21 (AR-TEC)
Pułaskiego 21 (AR-TEC)
Pułaskiego 24 (AR-TEC)
Pułaskiego 24 (AR-TEC)
Pułaskiego 26 (AR-TEC)
Pułaskiego 26 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (Zespół Szkół nr 5) (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (Zespół Szkół nr 5) (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (Zespół Szkół nr 2) (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (Zespół Szkół nr 2) (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48B (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48B (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53A (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53A (AR-TEC)
Wojska Polskiego 67 (Urząd Skarbowy) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 67 (Urząd Skarbowy) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 89 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 89 (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Papier

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)