Wywozy planowane na dzień 05.08.2022

Wywozy planowane na dzień 05.08.2022

Zabudowa jednorodzinna

Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Szkło

11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Armii Krajowej (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Dąbrowskiej (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kajki (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kąpielowa (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Kopernika (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Korsaka (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Krzywa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Kwiatowa (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matejki (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Nałkowskiej (KOMA)
Norwida (KOMA)
Norwida (KOMA)
Norwida (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Parkowa (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plac Katedralny (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Plater (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Prusa (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Reja (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Słowackiego (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wańkowicza (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wojska Polskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Wyspiańskiego (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Zapolskiej (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Papier

Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy) (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki") (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2) (PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2) (PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5) (PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) (PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej) (PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej) (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami") (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej) (PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny) (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko") (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury) (PUK)

Szkło

Bahrkego 2B (Szkoła Policealna) (KOMA)
Dobrzańskiego 3 (Miejskie Przedszkole "Słoneczna Ósemka") (KOMA)
Zabudowa wielorodzinna

Resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Resztkowe

3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)

Szkło

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Papier

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)