Wywozy planowane na dzień 04.11.2022

Wywozy planowane na dzień 04.11.2022

Zabudowa niezamieszkała

Papier

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 4 (Zespół Szkół nr 6) (PUK)
Kajki 8 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej) (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego 27 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe) (PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 4 (Zespół Szkół nr 6) (PUK)
Kajki 8 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej) (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego 27 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe) (PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Bio

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne, Papier, Resztkowe

3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
3 Maja (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste) (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21 (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska (parzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste) (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Gizewiusza (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Kolejowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Magazynowa (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Małeckich (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste) (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Moniuszki 4-19 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Orzeszkowej 1-20 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Piłsudskiego 13 (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Sikorskiego 9,27-38B (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Słowackiego 1,3,9,11 (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Szyszkowa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Świackiego Sępa (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Toruńska 6 (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wawelska (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)
Wileńska 1-5 (PUK)

Resztkowe

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)

Papier

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)