Wywozy planowane na dzień 10.11.2022

Wywozy planowane na dzień 10.11.2022

Zabudowa jednorodzinna

Bio

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 3,5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Szkło

3 Maja 8 (PUK)
Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Brzozowa (PUK)
Bursztynowa (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Dębowa (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,13,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grajewska (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jaćwingów (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Jasna (PUK)
Juranda (PUK)
Kolejowa (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Krótka (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lazurowa (PUK)
Leśna (PUK)
Letniskowa (PUK)
Lipowa (PUK)
Lwowska (PUK)
Łąkowa (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Magazynowa 6 (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Mickiewicza 44, 46 (PUK)
Miodowa (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Nadrzeczna (PUK)
Nektarowa (PUK)
Ogrodowa (PUK)
Orzeszkowej 8B (PUK)
Owocowa (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25C (PUK)
Pogodna (PUK)
Poprzeczna (PUK)
Powstańców Śląskich (PUK)
Przemysłowa (PUK)
Rzemieślnicza (PUK)
Sadowa (PUK)
Sezamkowa (PUK)
Sielska (PUK)
Sienkiewicza (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Skłodowskiej (PUK)
Słoneczna (PUK)
Słowackiego 5,7,13 (PUK)
Sosnowa (PUK)
Sportowa (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Suwalska nr parzyste do ronda (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 3,5 (PUK)
Świerkowa (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Wczasowa (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zielona (PUK)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Bora Komorowskiego (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Gdańska 13,20,21,25 (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Grota Roweckiego (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Kolonia (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Konieczki (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Piwnika Ponurego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Podhorskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Sikorskiego 15,19 (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Wileńska (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Witosa (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste) (AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Gdańska 25 (AR-TEC)
Gdańska 25 (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (Szkoła Podstawowa nr 3) (AR-TEC)
Grodzieńska 1 (Szkoła Podstawowa nr 3) (AR-TEC)
Kajki 8A (Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy”) (AR-TEC)
Kajki 8A (Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy”) (AR-TEC)
Kolonia 19 (AR-TEC)
Kolonia 19 (AR-TEC)
Mickiewicza 8A (AR-TEC)
Mickiewicza 8A (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna") (AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna") (AR-TEC)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (AR-TEC)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (Szkoła Podstawowa nr 9) (AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (Szkoła Podstawowa nr 9) (AR-TEC)
Pułaskiego 16 (AR-TEC)
Pułaskiego 16 (AR-TEC)
Pułaskiego 17 (AR-TEC)
Pułaskiego 17 (AR-TEC)
Pułaskiego 21 (AR-TEC)
Pułaskiego 21 (AR-TEC)
Pułaskiego 24 (AR-TEC)
Pułaskiego 24 (AR-TEC)
Pułaskiego 26 (AR-TEC)
Pułaskiego 26 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 19 (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (Zespół Szkół nr 5) (AR-TEC)
Sikorskiego 5 (Zespół Szkół nr 5) (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 5A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (Zespół Szkół nr 2) (AR-TEC)
Sikorskiego 7 (Zespół Szkół nr 2) (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Sikorskiego 7A (Bursa Szkolna) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48B (AR-TEC)
Wojska Polskiego 48B (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53A (AR-TEC)
Wojska Polskiego 53A (AR-TEC)
Wojska Polskiego 67 (Urząd Skarbowy) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 67 (Urząd Skarbowy) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 69 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 89 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 89 (AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna

Odpady gabarytowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Bio

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Resztkowe

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)

Papier

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1-3A (nieparzyste) (AR-TEC)
Sikorskiego 2-12A (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)