- Jak segregować
- Odbiór odpadów
- Informacje ogólne
- Informacja o osiągniętych wymaganych poziomach recyklingu
- Miejsce zagospodarowania odpadów przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchom. z terenu Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów odbierających odpady komunalne od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Miasta Ełk
- Wykaz podmiotów wpisanych do Rejestru Działalności Regulowanej
- Analiza stanu gospodarki odpadami
- PRZEPISY PRAWNE
- Kontakt
- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Wywozy planowane na dzień 31.05.2023
Wywozy planowane na dzień 31.05.2023
Zabudowa jednorodzinna
Resztkowe
Bora Komorowskiego
(AR-TEC)
Fieldorfa Nila
(AR-TEC)
Gdańska 13,21,25
(AR-TEC)
Grodzieńska
(AR-TEC)
Grota Roweckiego
(AR-TEC)
Kolonia
(AR-TEC)
Konieczki
(AR-TEC)
Piwnika Ponurego
(AR-TEC)
Podhorskiego
(AR-TEC)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Sikorskiego 15,19
(AR-TEC)
Warszawska
(AR-TEC)
Wileńska
(AR-TEC)
Witosa
(AR-TEC)
Wojska Polskiego od 48 (numery parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego od 61 (numery nieparzyste)
(AR-TEC)
Zabudowa niezamieszkała
Bio
Armii Krajowej 4 (Miejskie Przedszkole "Perełka")
(PUK)
Grajewska 16A (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy)
(PUK)
Jana Pawła II 23 (Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka")
(PUK)
Kilińskiego 48 (Miejskie Przedszkole "Ekoludki")
(PUK)
Kilińskiego 48 (Szkoła Podstawowa nr 7)
(PUK)
Kolbego 11 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Kolbego 11 (Miejski Żłobek nr 2)
(PUK)
Kolbego 11 (Miejskie Przedszkole "Bajka")
(PUK)
Kolbego 11 (Szkoła Podstawowa nr 5)
(PUK)
Kolbego 13 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Koszykowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
(PUK)
Kościuszki 23 (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski)
(PUK)
Kościuszki 27A (Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej)
(PUK)
Kościuszki 28B (ŚDS "Lawendowy Zakątek")
(PUK)
Kościuszki 33 (ŚDS "Pod Kasztanami")
(PUK)
Kościuszki 9 (Wyższe Seminarium Duchowne)
(PUK)
Parkowa 12 (Centrum Edukacji Ekologicznej)
(PUK)
Parkowa 9 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)
(PUK)
Podmiejska 5 (Park Naukowo-Technologiczny)
(PUK)
Popiełuszki 6 (Miejskie Przedszkole "Bajka")
(PUK)
Suwalska 44 (Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko")
(PUK)
Wąski Tor 1 (Muzeum Historyczne)
(PUK)
Wojska Polskiego 47 (Ełckie Centrum Kultury)
(PUK)
Resztkowe
Gdańska 25
(AR-TEC)
Grodzieńska 1 (Szkoła Podstawowa nr 3)
(AR-TEC)
Kajki 8A (Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy”)
(AR-TEC)
Kolonia 19
(AR-TEC)
Mickiewicza 8A
(AR-TEC)
Piłsudskiego 10 (Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna")
(AR-TEC)
Piłsudskiego 8 (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej)
(AR-TEC)
Piwnika Ponurego 1 (Szkoła Podstawowa nr 9)
(AR-TEC)
Pułaskiego 16
(AR-TEC)
Pułaskiego 17
(AR-TEC)
Pułaskiego 21
(AR-TEC)
Pułaskiego 24
(AR-TEC)
Pułaskiego 26
(AR-TEC)
Sikorskiego 19
(AR-TEC)
Sikorskiego 5 (Zespół Szkół nr 5)
(AR-TEC)
Sikorskiego 5A (Bursa Szkolna)
(AR-TEC)
Sikorskiego 7 (Zespół Szkół nr 2)
(AR-TEC)
Sikorskiego 7A (Bursa Szkolna)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 48
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 48B
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 51
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 53
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 53A
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 67 (Urząd Skarbowy)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 69
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 89
(AR-TEC)
Zabudowa wielorodzinna
Resztkowe
11 listopada
(KOMA)
Armii Krajowej (parzyste)
(KOMA)
Asnyka
(KOMA)
Baczyńskiego
(KOMA)
Brzechwy
(KOMA)
Chopina
(KOMA)
Dąbrowskiego 10
(KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste)
(KOMA)
Grodzieńska
(AR-TEC)
Kajki 1,1A,30,32
(KOMA)
Kajki 6A,10A,12,12A
(AR-TEC)
Kościuszki
(KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste)
(AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste)
(AR-TEC)
Miłosza
(KOMA)
Moniuszki 1,3
(KOMA)
Nadjeziorna
(KOMA)
Orzeszkowej 21-38
(KOMA)
Piłsudskiego (parzyste)
(AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A
(KOMA)
Pułaskiego
(AR-TEC)
Roosevelta
(AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A
(AR-TEC)
Sikorskiego 8,10,12,14
(KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste)
(KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste)
(KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste)
(AR-TEC)
Stary Rynek
(KOMA)
Szkolna
(KOMA)
Toruńska 8-16
(KOMA)
Tuwima
(KOMA)
Warszawska
(AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9
(AR-TEC)
Wileńska 25-29B
(KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste)
(AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste)
(KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste)
(AR-TEC)
Żeromskiego
(KOMA)
Bio
3 Maja
(PUK)
Armii Krajowej (nieparzyste)
(PUK)
Dąbrowskiego 16A,16B,19,19A,21
(PUK)
Gdańska (parzyste)
(PUK)
Gdańska 1-15A (nieparzyste)
(PUK)
Gizewiusza
(PUK)
Kolejowa
(PUK)
Magazynowa
(PUK)
Małeckich
(PUK)
Mickiewicza 10-38 (parzyste)
(PUK)
Mickiewicza 15-47 (nieparzyste)
(PUK)
Moniuszki 4-19
(PUK)
Orzeszkowej 1-20
(PUK)
Piłsudskiego 13
(PUK)
Sikorskiego 27-38B
(PUK)
Słowackiego 1,3,9,11
(PUK)
Szyszkowa
(PUK)
Świackiego Sępa
(PUK)
Toruńska 6
(PUK)
Wawelska
(PUK)
Wileńska 5
(PUK)