Wywozy planowane na dzień 26.02.2024

Wywozy planowane na dzień 26.02.2024

Zabudowa jednorodzinna

Resztkowe

Augustowska (PUK)
Bema (PUK)
Broniewskiego (PUK)
Danusi (PUK)
Dąbrowskiego 22 (PUK)
Długosza (PUK)
Gdańska 9A,46,48 (PUK)
Gizewiusza 12A,18 (PUK)
Grunwaldzka (PUK)
Jagiełły (PUK)
Jagienki (PUK)
Juranda (PUK)
Konopnickiej 3,5,5A,6A,7 (PUK)
Korczaka (PUK)
Krakowska (PUK)
Kraszewskiego (PUK)
Królowej Jadwigi (PUK)
Książąt Mazowieckich (PUK)
Księcia Witolda (PUK)
Księżnej Anny (PUK)
Lwowska (PUK)
Łukasiewicza (PUK)
Maćka z Bogdańca (PUK)
Malmeda (PUK)
Mazurska (PUK)
Moniuszki 2,7,9,9A,10,12,16 (PUK)
Piłsudskiego nr 7,15,17,19,21,23,25-25D (PUK)
Sikorskiego numery od Łukasiewicza do nr 40 (PUK)
Słoneczna (PUK)
Staszica (PUK)
Sucharskiego (PUK)
Suwalska nieparzyste (PUK)
Śląska (PUK)
Świackiego Sępa 3,5 (PUK)
Tęczowa (PUK)
Toruńska 1,2,4 (PUK)
Traugutta (PUK)
Warmińska (PUK)
Willowa (PUK)
Zamkowa (PUK)
Zawiszy (PUK)
Zbyszka z Bogdańca (PUK)
Zabudowa niezamieszkała

Resztkowe

11 Listopada 24 (Zespół Szkół nr 1) (PUK)
Armii Krajowej 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) (PUK)
Armii Krajowej 17B (Miejska Biblioteka Publiczna) (PUK)
Armii Krajowej 21 (ECK Szkoła Artystyczna / ZPSM) (PUK)
Armii Krajowej 43 (Zakład Doskonalenia Zawodowego) (PUK)
Grunwaldzka 1 (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) (PUK)
Grunwaldzka 10 (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) (PUK)
Grunwaldzka 4 (Przedszkole Niepubliczne "Ciekawi Świata") (PUK)
Kajki 4 (Zespół Szkół nr 6) (PUK)
Kajki 8 (Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej) (PUK)
Małeckich 1 (Miejskie Przedszkole "Perełka") (PUK)
Małeckich 1 (Szkoła Podstawowa nr 2) (PUK)
Piłsudskiego 27 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 29 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) (PUK)
Piłsudskiego 3 (I Liceum Ogólnokształcące) (PUK)
Piłsudskiego 4 (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe) (PUK)
Piłsudskiego 5 (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) (PUK)
Suwalska 15 (Zespół Szkół Sportowych) (PUK)
Szafera (Szkoła Podstawowa nr 4) (PUK)
Toruńska 8A (Miejskie Przedszkole "Światełko") (PUK)
Warszawska 4 (SP Wydział Komunikacji) (PUK)
Zabudowa wielorodzinna

Resztkowe

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grodzieńska (AR-TEC)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kajki 6A,10A,12,12A (AR-TEC)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A (AR-TEC)
Sikorskiego 8,10,12,14 (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Warszawska (AR-TEC)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 1,3,7,9 (AR-TEC)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Metale i tworzywa sztuczne

11 listopada (KOMA)
Armii Krajowej (parzyste) (KOMA)
Asnyka (KOMA)
Baczyńskiego (KOMA)
Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Brzechwy (KOMA)
Chopina (KOMA)
Dąbrowskiego 10 (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Fieldorfa Nila (KOMA)
Gdańska 25-39 (nieparzyste) (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kajki 1,1A,30,32 (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Kościuszki (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Miłosza (KOMA)
Moniuszki 1,3 (KOMA)
Nadjeziorna (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Orzeszkowej 21-38 (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piłsudskiego 9,11,11A (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Sikorskiego 8,10,12,14 (KOMA)
Słowackiego 16-30B (parzyste) (KOMA)
Słowackiego 17-25 (nieparzyste) (KOMA)
Stary Rynek (KOMA)
Szkolna (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Toruńska 8-16 (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Tuwima (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Wileńska 25-29B (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wojska Polskiego 1-43A (nieparzyste) (KOMA)
Wojska Polskiego 4-34 (parzyste) (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)
Żeromskiego (KOMA)

Bio

Bahrkego (KOMA)
Bora Komorowskiego (KOMA)
Dobrzańskiego (KOMA)
Grota Roweckiego (KOMA)
Jana Pawła II (KOMA)
Kilińskiego (KOMA)
Kochanowskiego (KOMA)
Kolbe (KOMA)
Koszykowa (KOMA)
Mariampolska (KOMA)
Matejki (KOMA)
Matki Teresy z Kalkuty (KOMA)
Okulickiego (KOMA)
Piękna (KOMA)
Pileckiego (KOMA)
Piwnika Ponurego (KOMA)
Popiełuszki (KOMA)
Samsela (KOMA)
Św. Jana Bosko (KOMA)
Targowa (KOMA)
Towarowa (KOMA)
Wielkanocna (KOMA)
Witosa (KOMA)
Wyszyńskiego (KOMA)

Odpady gabarytowe

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)

Popiół

Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)

Metale i tworzywa sztuczne, Bio

Grodzieńska (AR-TEC)
Grodzieńska (AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A (AR-TEC)
Kajki 6A,10A,12,12A (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 1-13 (nieparzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Mickiewicza 2-8 (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Piłsudskiego (parzyste) (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Pułaskiego (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Roosevelta (AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A (AR-TEC)
Sikorskiego 1,2,3,3A,4,4A,9,10A,12A (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Słowackiego 2-14 (parzyste) (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Warszawska (AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9 (AR-TEC)
Wileńska 1,3,7,9 (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 36-76 (parzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)
Wojska Polskiego 51-71A (nieparzyste) (AR-TEC)